ŞİRKET PROFİLİMİZ

Marmaris’te yerel bir marka olarak açtığımız ilk şubemizle 1999 yılında faaliyete başladık...

Deneyim ve uzmanlığın getirdiği profesyonellik anlayışı ile bayilik sistemiyle çalışan Pizza Tomato , Ege Bölgesi’nden Türkiye’ye yayılan şubeleriyle sektörün en iyi markası olma hedefine doğru hızla ilerlemektedir.

Ana ilkemiz “ koşulsuz müşteri memnuniyeti ” dir. Bu doğrultuda kalite ilkelerimizden asla taviz vermiyoruz. Lezzet çeşitliliğimizi arttırarak her damak zevkine hitap eden doğal ve sağlıklı tatlar sunarak ürün yelpazemizi sürekli geliştiriyoruz.

Yılların verdiği deneyimle birlikte Pizza konusunda daha geniş kitlelere ve ihtiyaç alanlarına ulaşmak için sürekli olarak ar-ge faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

GÜNLÜK TAZE HAMUR

Biz sırrımızı saklamıyoruz; Günlük Taze Hamur.

Siz değerli misafirlerimize her sabah günlük taze hamurla yapılan sımsıcak pizzalarımızı sunabilmek için yılların verdiği deneyimle kendimize özgü tekniklerimizi kullanarak üretim yapıyoruz.

Un, arıtılmış su, yağ, maya ve Özel Pizza Tomato karışımını bir araya getirip günlük taze hamurumuzu üretiyoruz, ardından gramajına uygun bir biçimde keserek tepsilerimize özenle açıyoruz, taptaze malzemeler ile buluşturup tadına doyamayacağınız enfes Pizzalar haline getiriyoruz.

VİZYONUMUZ

Yeni fikir ve projeleriyle her geçen gün büyümeye devam eden Pizza Tomato’nun vizyonu, ismini bayilik sistemi ile Türkiye ve dünyaya yayarak tüm şubelerinin aynı başarı grafiğinde ilerleyebilmesi için gereken destekler ile tecrübe aktarımını kurumsal bir yapıda vermektir.

Bunun için Pizza Tomato, İzmir-Karşıyaka’da bulunan merkez binasında konusunda deneyimli uzman kadrosuyla şubelerinin tüm ihtiyaçlarına anında cevap vermektedir.

MİSYONUMUZ

Pizza Tomato, müşterilerine ‘en iyi’ sini sunmak amacıyla büyümeye devam ederken kendisine özgü geliştirdiği konseptiyle sektöre yeni bir soluk getirmiştir.

Lezzeti “ Önceliği ”, kaliteyi “ Vazgeçilmezi ”olarak gören Pizza Tomato, müşterilerinin vazgeçilmez lezzeti haline gelerek bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

İNSAN KAYNAKLARI

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ana ilkesi olarak benimseyen Pizza Tomato, doğal ve sağlıklı tatları, kalite standartlarından ödün vermeden her geçen gün daha da çeşitlenen lezzetleri, çalışmaktan keyif alan kadrosuyla müşterilerine sunmaktadır. “Türkiye’yi Saran Lezzet!” sloganıyla menü zenginliğiyle her damak zevkine hitap eden ve sürekli olarak geliştirdiği lezzetlerini hızlı ve güleryüzlü çalışanlarıyla müşterilerine sunan Pizza Tomato, her gün daha iyisini yapmak için var gücüyle çalışmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Pizza Tomato, tüm çalışma kadrosuyla benimsediği sağlıklı ve doğal ilkelerinden taviz vermeden hazırlanan lezzetleri müşterilerine süratli, uygun fiyatlı ve güler yüzle sunmayı kalite politikası haline getirmiştir.

TEDARİKÇİLERİMİZ VE HELAL SERTİFİKALARI

Pizza Tomato, Pepsi, Pınar, SüperFresh,Sütçüoğlu tedarikçileri ile ürünleri lezzet vekalite ile buluşturur. Tüm ürünleriHelal sertifikasına sahiptir.