ŞİRKET PROFİLİMİZ

Marmaris’te yerel bir marka olarak açtığımızilk şubemizle 1999 yılında faaliyete başladık...

Deneyim ve uzmanlığın getirdiği profesyonellik anlayışıile bayilik sistemiyle çalışan Pizza Tomato,Ege Bölgesi’nden Türkiye’ye yayılan şubeleriylesektörün en iyi markası olma hedefine doğruhızla ilerlemektedir.

Ana ilkemiz “koşulsuz müşteri memnuniyeti”dir.bu doğrultuda kalite ilkelerimizden asla taviz vermiyoruz.Lezzet çeşitliliğimizi arttırarak her damak zevkinehitap eden doğal ve sağlıklı tatlar sunarak ürünyelpazemizi sürekli geliştiriyoruz.

Yılların verdiği deneyimle birlikte Pizza konusunda daha geniş kitlelere ve ihtiyaç alanlarınaulaşmak için sürekli olarak ar-ge faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

GÜNLÜK TAZE HAMUR

Biz sırrımızı saklamıyoruz; Günlük Taze Hamur.

Siz değerli misafirlerimize,Her sabah günlük taze hamurla yapılansımsıcak pizzalarımızı sunabilmek içinyılların verdiği deneyimle kendimize özgütekniklerimizi kullanarak üretiyoruz.

Un, arıtılmış su, yağ, maya ve Özel Pizza Tomatokarışımını bir araya getirip günlük taze hamurumuzuüretiyoruz, ardından gramajına uygun bir biçimdekeserek tepsilerimize özenle açıyoruz, taptaze malzemeler ile buluşturup tadınadoyamayacağınız enfes Pizzalar haline getiriyoruz.

VİZYONUMUZ

Yeni fikir ve projeleriyle her geçen gün büyümeyedevam eden Pizza Tomato’nun vizyonu, isminibayilik sistemi ile Türkiye ve dünyaya yaymakve tüm şubelerinin aynı başarı grafiğinde ilerlemesiiçin gereken desteği ve tecrübe aktarımınıkurumsal bir yapıda vermektir.

Bunun için Pizza Tomato, İzmir-Karşıyaka’dabulunan merkez binasındaki konusunda uzmanve deneyimli kadrosu ile şubelerinin tümihtiyaçlarına anında cevap vermektedir.

MİSYONUMUZ

Pizza Tomato, müşterilerine ‘en iyi’sini sunmakamacıyla büyümeye devam ederken kendineözgü geliştirdiği konsepti ile sektöre yeni birsoluk getirmiştir.

Lezzeti “Önceliği”, kaliteyi “Vazgeçilmezi”olarak gören Pizza Tomato, müşterilerininvazgeçilmez lezzeti haline gelerek bir dünyamarkası olmayı hedeflemektedir.

İNSAN KAYNAKLARI

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ana ilkesi olarak benimseyen Pizza Tomato, doğal ve sağlıklı tatları,kalite standartlarından ödün vermeden ve her geçen gün daha da çeşitlenen lezzetleri, çalışmaktankeyif alan kadrosuyla müşterilerine sunmaktadır. “Türkiye’yi Saran Lezzet!” sloganıyla menü zenginliğiile her damak zevkine hitap eden ve sürekli olarak geliştirdiği lezzetlerini hızlı ve güler yüzlüçalışanlarıyla müşterilerine sunan Pizza Tomato, her gün daha iyisini yapmak içinvar gücüyle çalışmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Pizza Tomato, tüm çalışma kadrosuyla benimsediğisağlıklı, doğal ve ilkelerinden taviz vermedenhazırlanan lezzetleri müşterilerine süratli, uygunfiyatlı ve güler yüzle sunmayı kalite politikasıhaline getirmiştir.

TEDARİKÇİLERİMİZ VE HELAL SERTİFİKALARI

Pizza Tomato, Pepsi, Pınar, SüperFresh,Sütçüoğlu tedarikçileri ile ürünleri lezzet vekalite ile buluşturur. Tüm ürünleriHelal sertifikasına sahiptir.