Genel Müdür Mesajı


1999 Yılında Karşıyaka/ İZMİR’de kurulan PİZZA TOMATO markası ilk şubesini Marmaris/ Muğla’da açarak faaliyetine başlamıştır.

Gelişen teknoloji ile Pizza Tomato altyapısını sürekli güncellemiş ve fast food restoran ağında kurumsal bir konsept haline dönüşmüştür.
Başarısı kanıtlanmış bir iş modeli olan franchise bayi sistemine geçişimiz gerçekleştirilmiştir. Lezzet ağımıza her yaş grubuna ve bütçeye uygun pizza ve menü çeşidi oluşturulmuş ve PİZZA TOMATO ürün yelpazesi sürekli geliştirilmiştir.

Günümüze kadar, 25 ilde 65’i aşkın pizza dükkanına ulaşan PİZZA TOMATO şubelerinin %95’i franchise bayiler tarafından işletilmektedir. Hizmet çemberimiz, tüm Türkiye geneli il ve ilçelerine entegre edilmiş olup hedefimiz PİZZA TOMATO markası adı altında pizza dükkan restoran sayımızı 200’e ulaştırmak ve sınırlarımızı aşarak uluslar arası bir marka haline getirmektir.

Pizza Tomato, her zaman dinamik ve konusunda uzman kadrosu ile başarı odaklı çalışmaktadır.
Hedefimize doğru her geçen gün ilerleme kaydettiğimiz bu yolda bizimle beraber yürüyen franchise bayilerimize ve yürümeyi düşünen franchise bayi adaylarımıza şimdiden teşekkür ederiz.

BEKİR YAZGAN / PİZZA TOMATO GENEL MÜDÜRÜ